images_filtreration فیلتر کارتریج

فیلتراسیون

فیلترهای رسوبگیر تابیده و فشرده (در ابعاد و مشهای مختلف)

جنس این نوع فیلترها از الیاف پلی پروپلین بوده و در مدلهای PLEATED, SPUN , WOUND موجود می باشد.

مشهای جدا سازی: 2/0، 5/0 ،1 ،5 ،10 ،25 ،50 و 100 میکرون

اندازه طولی: 10 ، 20 ، 30 ، 40 ، 50 و …. اینچ

قطر خارجی فیلترها: 2 ، 5/2 ، 3 و 4 اینچ

استاندارد: ISO 9001 2000 و FDA

کاربرد: در صنایع مختلف از قبیل آبهای آشامیدنی – پیش تصفیه کلیه سیستمهایتصفیه آب، پیش تصفیه دستگاه های صنعتی کارخانجات ، پیش تصفیه دستگاههای آب شیرین کن و به دلیل کیفیت و رعایت استانداردهای بین المللی این کارتریج ها در پالایشگاهها ، نیروگاها و پتروشیمی ها نیز مورد استفاده فراوان قرار می گیرد.

فیلترهای کربنی

مواد داخل فیلترهای کربن فعال از مرغوبترین نوع با خلوص 5/99% می باشد که کاربرد آن حذف رنگ، طعم، بو، مزه ، کلر، مواد آلی – ارگانیک ، سموم کشاورزی و مواد شوینده ها (PCE, TCE, EDB,THM) می باشد . این نوع کارتریجها در اندازه های طولی 10 و 20 اینچ و با قطرهای 5/2 و 4 اینچ موجود می باشد.

images_filter_carboni فیلتر کارتریج
images_filter_carbon_block فیلتر کارتریج

فیلترهای کربن بلاک

جهت حذف حدوداً 99% از TCE، PCE، THM، مواد آلی شیمیایی موجود در حشره کش ها، علف کش ها و همچنین حذف طعم و بوی نامطبوع از آب آشامیدنی به کار کی رود.

ممبرانها

ممبران اسمزمعکوس لایه ای نازک است که اجازه عبور یون های خاصی را از غشا خود نمی دهد. طبق توانایی ممبرین در حذف یون ها از محلول ها، کاربرد اصلی آن در حذف نمک از محلول های آب می باشد. قبل از سال 1990 از سلولز استات در ساخت ممبران استفاده می شده است اما بعدها با ترکیبات پلی آمیدی تعویض شد، زیرا پلی آمید دارای قابلیت حذف نمک بالاتر با مصرف انرژی کمتر می باشد. به دلیل قابلیت حذف یون های غیر محلول از محلول بدون تغییر فاز از این غشا جهت حذف نمک و TDS آب استفاده می شود.

images_membranes فیلتر کارتریج
images_filter_sakhtigir فیلتر کارتریج

فیلترهای سختی گیر

فیلترهای سختی گیر برای حذف سختی آب (منگنز، منیزیم ، کلسیم و آهن) به کار می روند و هر چند وقت یکبار متناسب با مقدار سختی و مقدار آب مصرفی می بایستی با اب و نمک احیا شوند.

هوزینگها

این محفظه ها بین راهی بوده و بر اساس نوع و مقدار آب مورد نیاز میتوان آنها را به همراه فیلترهای مناسب بصورت تکی یا تعدادی موازی در مسیر جریان آب قرار داد. که در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشند.

images_housing فیلتر کارتریج
images_filter_khas فیلتر کارتریج

فیلترهای خاص